Hizmetlerimiz

Fuar Stand Tasarımı ve Kurulumu

Standlar ilgili ana iş kollarımız; Pavyonlar, özel malzemelerden imal edilmiş standlar, Pion Modül Standlar, sistem standlar, Truss sistem Standlar ile ilgili kurulum gücü, tecrübe ve bilgi birikimidir. Yaratıcılığı, ilham gücü, kabiliyeti ve tecrübesi yüksek güçlü tasarımcı ekibimiz ile hayal ettiğiniz tüm detayları projelendirip hayata geçiriyoruz.

Podyum, Sahne, Dijital Baskı ve Teşhir Malzemeleri

Organizasyonlarda her boy ve boyutta podyum ve yükseltilmiş döşeme uygulaması yapabiliyoruz. En iyi sonuçları almak için en iyi dijital yazıcıları kullanıyoruz. Makinalarımızın tamamı iç mekan kalitesindedir. Ayrıca Roll up, X afiş, broşür rafları, örümcek standları vb. teşhir malzemeleri satın alabilirsiniz.

Kiralık Ekipman ve Mobilya

Tüm fuar ihtiyaçlarının içinde bulunduğu zengin fuar ekipmanları kiralama seçeneğimizden yararlanabilirsiniz.  Koltuk, Kanepe, Çalışma, Toplantı, Ağırlama ve Bistro masalar, aydınlatma ekipmanları, vitrin, raf, askı aparatları, elektronik malzemeler, zemin kaplamaları; parke, halı, yükseltilmiş zemin, ışıklı görsel çerçeveleri (led box), Led Wall monitörler, Led Tv monitörler, mutfak ve ofis tipi soğutucu buzdolapları, hazır lavabolu kitchenet mutfak üniteleri kiralama hizmetlerimiz içerisindedir.

TOP